Stanowisko

To stanowisko przeznaczone jest dla doświadczonych tłumaczy, którzy dobrze orientują się w tematyce finansowej, bankowej, prawnej lub ekonomicznej.

Oczekujemy

minimum dwuletniego w przypadku tłumaczy zatrudnionych w banku, instytucji finansowej, kancelarii prawnej lub firmie audytorskiej, oraz minimum trzyletniego u tłumaczy indywidualnych, regularnie współpracujących z klientami korporacyjnymi lub agencjami tłumaczeń specjalizującymi się w tematyce prawno-ekonomicznej.

Mile widziani są również kandydaci, którzy nie pracowali wcześniej jako tłumacze, ale znają język francuski lub niemiecki i posiadają wiedzę z zakresu finansów, bankowości, księgowości oraz podobnych dziedzin. Od tych osób oczekujemy trzyletniego doświadczenia na stanowisku związanym z redakcją specjalistycznych dokumentów lub też kilkuletniego pobytu za granicą – czy to w toku studiów, czy z racji wykonywanego zawodu.

Nasi pracownicy muszą doskonale znać wybrany język – gramatykę, stylistykę i rejestry. Dodatkowymi atutami są certyfikaty językowe, dyplomy ukończonych studiów filologicznych lub podyplomowych studiów dla tłumaczy, a także status tłumacza przysięgłego i znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Zatrudnionym osobom możemy zaoferować wynagrodzenie przewyższające obowiązującą na rynku średnią, ciekawą i pełną wyzwań pracę, stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Kontakt

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail praca@csx.pl
z dopiskiem (PRO) w temacie.

Osoby wyłonione na podstawie przesłanych zgłoszeń otrzymają tekst próbny. Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną, kiedy to dokładniej poznają zasady współpracy.