Jeżeli interesują Państwa, jako potencjalnych klientów lub współpracowników, tłumaczenia finansowe i prawne, to prosimy o kontakt. Wierzymy, że będziemy w stanie szybko i precyzyjnie odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące naszych usług.

Wyceny dokumentów przygotowujemy na bieżąco, na podstawie wstępnej analizy jakościowej i ilościowej tekstu. Przed wyceną, na Państwa życzenie, jesteśmy gotowi przedstawić szczegółową ofertę naszych usług i stosowne referencje oraz podpisać zobowiązanie do poufności.

Zapraszamy do kontaktu w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 18.00.

Corporate Services Sp. z o.o.

ul. Podmiejska 13a
31-462 Kraków

T: +48 12 431 09 72
M: +48 501 402 197
E: service@csx.pl

Państwa dane osobowe znajdują się w naszych bazach danych. Dane osobowe przetwarzamy w sposób wynikający z naszej Polityki prywatności.
Wykorzystujemy Państwa dane osobowe do celów wskazanych w Polityce prywatności. Jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązywaniem przez nas kontaktu o charakterze marketingowym, w tym w celu przedstawieniu oferty naszych produktów i usług, to tu znajdziecie Państwo odpowiednie informacje.
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Mają Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane będą przetwarzane w sposób wynikający z Polityki prywatności dla podmiotów współpracujących.